Zakres tematyczny

Targi są miejscem wymiany wiedzy, doświadczenia, poglądów

Targi HUNT EXPO łączą 3 strefy: łowiecką, leśną, survivalu i outdooru. Są miejscem wymiany wiedzy, doświadczenia, poglądów.

W 3-dniowym programie odbywają się m.in. debaty z udziałem środowisk naukowych i weterynaryjnych, prelekcje, warsztaty i pokazy. 

poprzednie edycje

Tematyka

 • IKONKI_strefa łowiecka.png
  Strefa łowiecka
  Sekcja dla zainteresowanych bronią palną, amunicją i artykułami strzeleckimi. Znajdą się w niej również noże i broń biała - kolekcjonerska i historyczna, łucznictwo, optyka myśliwska, kynologia łowiecka, sokolnictwo, pojazdy terenowe, odzież i akcesoria myśliwskie, chłodnie myśliwskie, meble i wyposażenie w tradycji łowiectwa, biżuteria i zdobnictwo myśliwskie, elektroniczne książki polowań, trofea łowieckie, organizacje łowieckie, kuchnia myśliwska, prasa i literatura myśliwska, biura polowań oraz pozostałe produkty i usługi dla łowiectwa.
 • IKONKI_strefa leśna.png
  Strefa leśna
  Dla zainteresowanych gospodarką leśną- użytkowanie lasu – hodowla. Ochroną, utrzymaniem i powiększaniem zasobów leśnych, a także gospodarowaniem zwierzyną leśną. W sekcji znajdą się również Środki ochrony lasu i ochrona przeciwpożarowa, szkółkarstwo i nasiennictwo, pojazdy i środki łączności, systemy informatyczne, instrumenty pomiarowe, wyroby z drewna, odzież ochronna i sorty mundurowe, odnawialne źródła energii i ekologiczne systemy grzewcze.
 • IKONKI_strefa survivalu.png
  Strefa survivalu i outdooru
  Dla osób gotowych na każdą okoliczność proponujemy strefę, w której znajdzie się sprzęt obozowy i bushcraftowy, knives & knifemaking, akcesoria obronne, elektronika i sprzęt, odzież i obuwie outdoorowe, mundury i paramilitaria, Airsoft Gun, paintball i laser tag, usługi i wydarzenia, harcerstwo i biegi przeszkodowe.