Zakres tematyczny

Targi łączą zainteresowania i inspirują do wspólnych projektów!

3. Targi HUNT EXPO są skierowane do osób zainteresowanych łowiectwem, leśnictwem, survivalem oraz strzelectwem sportowym.

HUNT EXPO od 1. edycji wyróżnia się nieszablonowym programem targów, tworzonym we współpracy z autorytetami branży, dopasowanym do zainteresowań zwiedzających oraz ofertą wystawienniczą poszerzaną każdego roku, zgodnie z oczekiwaniami gości.

Odwiedzenie targów HUNT EXPO to co roku dla tysięcy osób najważniejszy punkt na mapie wydarzeń, ponieważ tylko tutaj mogą skorzystać z pełnego wachlarza możliwości – przetestować nowe produkty, zdobyć nowe umiejętności i spotkać się ze społecznością.

poprzednie edycje

Strefy zainteresowań

 • kapelusz1.png
  Ostoja Hubertusa
  Strefa dla osób zainteresowanych bronią palną, amunicją i artykułami strzeleckimi. Znajdą się w niej również noże i broń biała - kolekcjonerska i historyczna, łucznictwo, optyka myśliwska, kynologia łowiecka, sokolnictwo, pojazdy terenowe, odzież i akcesoria myśliwskie, chłodnie myśliwskie, meble i wyposażenie w tradycji łowiectwa, biżuteria i zdobnictwo myśliwskie, elektroniczne książki polowań, trofea łowieckie, organizacje łowieckie, kuchnia myśliwska, prasa i literatura myśliwska, oraz pozostałe produkty i usługi dla łowiectwa.
 • tarcza1.png
  Akademia 4,5
  Sekcja dla osób uprawiających strzelectwo sportowe, strzelectwo pneumatyczne oraz zainteresowanych uzyskaniem pozwolenia na broń sportową, jak również dla zainteresowanych zawodami strzeleckimi. W tej strefie znajdzie się palna broń sportowa, amunicja i artykuły strzeleckie, optyka strzelecka, oferta strzelnic, organizacje strzeleckie, zawody strzeleckie, mobilne strzelnice, akcesoria, odzież i obuwie dla strzelców sportowych.
 • hamak1.png
  Survivalowy zagajnik
  Dla osób gotowych na każdą okoliczność oraz zainteresowanych lasem w zakresie turystycznym jak i gospodarczym proponujemy strefę, w której znajdzie się sprzęt obozowy i bushcraftowy, knives & knifemaking, akcesoria obronne, elektronika i sprzęt przydatne w lesie i survivalu, odzież i obuwie outdoorowe, mundury i paramilitaria, Airsoft Gun, paintball i laser tag, usługi i wydarzenia związane z lasem i survivalem, harcerstwo i biegi przeszkodowe. To sekcja również dla osób zainteresowanych ochroną, utrzymaniem i powiększaniem zasobów leśnych, a także gospodarowaniem zwierzyną leśną.